Kiirem info teenuste kohta:

Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus sai kõrge hinnangu

Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus AS (TJT) pälvis märkimisväärse tunnustuse, kui sai rahvusvaheliselt krediidihindamise agentuurilt Creditinfo hinnangu väga hea Eesti ettevõte 2024 (reiting AA).

Väga hea krediidihinnangu tunnistusele kvalifitseerub vaid 7,8% Eesti ettevõtetest. Tiitel „Edukas Eesti ettevõte“ on märk TJT heast majanduslikust seisukorrast ning panusest Eesti majanduse arengusse ja ausasse ärikultuuri.

„Oleme uhked, et meie ettevõtte tugeva ja professionaalse meeskonna panus Eesti majandusse on saanud kõrge hinnangu,“ ütles TJT juhatuse esimees Regina Raukas. „See tunnustus on meile suur au, mis näitab firma jätkusuutlikkust ja kinnitab, et TJT on usaldusväärne ja kindel partner nii era- kui avalikus sektoris.“ Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus on juhtiv jäätmete taaskasutamise ja käitlemise ettevõte Eestis. TJT eesmärk on pakkuda uuenduslikke ja keskkonnasõbralikke lahendusi, et vähendada jäätmete hulka ja edendada ringmajandust. Pakutavate teenuste hulka kuuluvad jäätmete kogumine, sorteerimine, taaskasutamine ja töötlemine.